O mnie

Cześć, mam na imię Agata. Witaj na moim blogu na temat piersi. Mam spory biust, który bywa dla mnie dość dużym problemem. Większość moich koleżanek twierdzi, że chętnie by się ze mną zamieniła, ale wierzcie mi – przynajmniej z mojej perspektywy – nic bardziej mylnego.
W czym konkretnie tkwi problem?

Kobieta z bólem pleców spowodowanym przez zbyt duży biust.

Po pierwsze duży biust to nieunikniony ból pleców, przynajmniej od czasu do czasu. Po drugie, jeśli lubicie spać na brzuchu, to przy dużym biuście naprawdę nie jest najlepszy pomysł, to po prostu niewygodne, a już na pewno nie wpływa korzystnie na wygląd piersi. Kolejna kwestia to uprawianie sportu. Niektóre dyscypliny ze względu na duży biust są dla mnie praktycznie niedostępne, np. podczas biegania piersi zwyczajnie mnie bolą. Choć przyznaję, że starannie dobrany biustonosz sportowy, ułatwia sprawę. Solidne podtrzymanie jest ważne nie tylko dla wygody, ale również dla zachowania jędrnej skóry biustu. Gdy intensywnie się poruszasz, piersi rozciągają się i bez odpowiedniego wsparcia stają się narażone na wiotczenie.

Niestety nawet jeśli nie uprawiasz sportów typu bieganie czy jazda konna, a masz duży biust, to problem z wiotczeniem skóry i obawa, że piersi obwisną wciąż pozostaje aktualny. Czas i grawitacja nie sprzyjają utrzymaniu ładnego biustu przez wiele lat. Co oczywiście nie oznacza, że mamy się z tym pogodzić i nie próbować temu zaradzić. Ja przynajmniej nie zamierzam odpuszczać. I skoro już natura obdarzyła mnie dużym biustem, to mimo pewnych niedogodności, postanowiłam cieszyć się jego atrakcyjnym wyglądem jak najdłużej. Dlatego na co dzień dbam o odpowiednią pielęgnację piersi. Dobry kosmetyk w formie balsamu czy kremu ze składnikami ujędrniającym skórę klatki piersiowej to podstawa. Oprócz tego warto stosować naprzemienne ciepło-zimne prysznice, aby pobudzić krążenie. To oczywiście nie wszystkie sposoby. Przetestowałam ich naprawdę sporo, zanim dotarłam do tych skutecznych. Chcesz wiedzieć, co się u mnie sprawdziło, a co nie było warte zachodu? Zapraszam do lektury:)

Balsam na jędrne piersi.