Jędrny i obfity biust to marzenie prawie każdej kobiety. Nie ma co się dziwić, media od wielu lat lansują wizerunek kobiety atrakcyjnej jako takiej, która posiada duży biust. Wiele kobiet, które nie mogą pochwalić się rozmiarem swojego biustu, szuka rozwiązań, które mogą zwiększyć rozmiar biustu. Wiele kobiet decyduje się na operacyjne powiększanie piersi, jest jednak grono takich pań, które wolą próbować mniej inwazyjnych metod powiększania biustu – przykładowo, stosują tabletki na porost biustu czy kremy, serum czy balsamy powiększające biust.

Czy warto brać tabletki na biust?

Wiele osób może zastanawiać się, czy stosowanie tego rodzaju preparatów powiększających biust jest bezpieczne dla zdrowia kobiety. Z pewnością może pojawić się pytanie, w jaki sposób działają tabletki na powiększenie biustu?

Tabletki na porost biustu zazwyczaj zawierają roślinne ekstrakty – fitoestrogeny, które działają podobne jak kobiece hormony – estrogeny odpowiadające za kształtowanie się kobiecych cech płciowych w okresie dojrzewania. Zażywanie tabletek z fitoestrogenami ma za zadanie stymulować kobiece hormony, a w konsekwencji przyczynić się do powiększenia rozmiaru biustu.

Jeśli chodzi o powiększenie biustu tabletki nie zwiększą piersi o kilka rozmiarów. Oczywiście mogą sprawić, że biust będzie jędrniejszy, bardziej pełny, a co za tym idzie, będzie wyglądał na większy, przede wszystkim optycznie, co z pewnością zostanie zauważone, szczególnie przy noszeniu bluzek z głębokimi dekoltami. Specyfiki te można traktować przede wszystkim jako tabletki na ujędrnienie biustu, nie zaś jako preparaty, które w szybkim czasie zwiększą rozmiar biustu przykładowo z miseczki A, do miseczki C.

A może krem ujędrniający piersi?

Podjęcie decyzji o stosowaniu tabletek na porost biustu trzeba podjąć indywidualnie, a przy wyborze specyfiku zwracać uwagę na wiarygodność źródła, z którego pochodzi. Pamiętajmy, że zażywanie preparatów z niewiadomego źródła może negatywnie wpłynąć na zdrowie, a nawet życie kobiety. Podczas stosowania tabletek na porost biustu można także zastosować wspomniane wcześniej kremy na powiększenie biustu – będzie to z pewnością dobre dopełnienie kuracji.

Jednym z częściej polecanych produktów ujędrniających piersi jest serum Frashe, oparte na tylko i wyłącznie naturalnych składnikach roślinnych. Regularne stosowanie serum znacząco poprawia jędrność, a co za tym idzie, objętość piersi. Regularne stosowanie na pewno ujędrni skórę, co przyczyni się do podniesienia piersi i znacznej poprawy ich wyglądu.