Piękny, jędrny, duży i skupiający spojrzenia- chyba właśnie taki ma być każdy kobiecy biust, a przynajmniej właśnie o tym marzymy. Bardzo często jednak z różnych przyczyn nie decydujemy się na operacyjne powiększenie piersi, zastosowanie wypełniaczy lub innych metod medycznych czy nawet na wybranie się do gabinetu kosmetycznego. Wówczas pozostają nam podstawowe metody pielęgnacyjne- w tym kremy, które zdaniem ich producentów mają zapewnić nam powiększanie biustu bezoperacyjne.

Rola kremu w powiększaniu piersi

Kremy na powiększenie biustu na etykietach zawierają informacje, o tym, że zawierają szereg substancji silnie i głęboko nawilżających jak np. gliceryna. Znajdziemy w nich również kolagen, kwas hialuronowy, witaminy oraz minerały. Wszystkie te składniki będą pozytywnie wpływać na „obudowę” naszych piersi, czyli na skórę. Stanie się ona bardziej jędrna, sprężysta i elastyczna, jak również dużo lepiej nawilżona i będzie wyglądać młodziej.

Jaki krem wybrać?

Wiele osób zastanawia się zapewne, jaki krem wybrać. Sięgać należy po preparaty, zawierające jak największą ilość składników aktywnych, pochodzenia roślinnego. Takim kosmetykiem jest krem Frashe.

Kup FrasheCo osiągniesz stosując Frashe?

  • Substancje pochodzenia naturalnego poprawiają stan skóry biustu. Głęboko ją pielęgnują, nawilżają i wzmacniają.
  • Pobudzają produkcję włókien kolagenowych i elastyny. Staje się ona gęstsza, mocniejsza i bardziej jędrna. Dzięki temu skóra stanowi mocne rusztowanie dla biustu.
  • Piersi wydają się jędrniejsze, uniesione, zyskują ładniejszy kształt, a przez to wydają się pełniejsze.

Już sam taki efekt sprawi, że nasze piersi będą wydawały się wizualnie nieznacznie większe. Jeśli jednak do codziennego, regularnego stosowania kremu dodamy masaże –każdego dnia z dużą skrupulatnością, ruchami okrężnymi od dołu pachowego wokół całej piersi. Prysznice naprzemienne – różnica temperatur powinna być stopniowo zwiększana, od letniej, po coraz zimniejszą i coraz cieplejszą. Ćwiczenia –  są konieczne, w piersiach w prawdzie nie ma mięśni, które możemy ćwiczyć, jednak znajdują się one wokół i za prawidłowe ich utrzymanie jędrność i uniesienie odpowiadają te ulokowane w klatce piersiowej oraz plecach. Dodatkowo warto zastosować maski – przeczytaj więcej na ten temat.

KUP W SKLEPIE

Czy kremy powiększające do biustu działają?

I tak i nie. Zadaniem kremu jest wpływanie na odpowiedni stan, skóry, który jest jednym z czynników wpływających na wygląd oraz wielkość piersi. Krem powiększający biust może zadziałać, ale tylko wtedy, kiedy będziemy go stosować dłuższy czas. Jeśli uzupełnimy smarowanie piersi kremem o wspomniane powyżej czynności to po kilku miesiącach mamy szansę uzyskać powiększenie w sposób naturalny nawet o jeden rozmiar. A to z pewnością bardzo dużo jeśli alternatywę stanowią bolesne zabiegi lub operacja.

Stosowanie kremu na biust a efekty kuracji

Jeśli z zastosowaniem kremu na powiększanie biustu chcemy osiągnąć wymierne i zadowalające efekty to konieczna jest duża doza cierpliwości bo cały proces pochłonie co najmniej kilka miesięcy. Niezwykle istotna jest również systematyczność oraz skrupulatność. Krem do powiększenia biustu taki jak Frashe należy nakładać codziennie, nie robimy przerw w kuracji. Musi ona być ciągła i nieprzerwana. Pamiętaj również o odpowiednim dopasowaniu kremu do potrzeb twojej skóry oraz do wieku.